Mil Puan Takas  aylarca yapmış olduğunuz harcamalarınızın karşılığında kazanmış olduğunuz puanlarınızı değerinde ve sorunsuz bir şekilde nakite çevirmenize olanak sağlar. Uluslararası hizmet veren ekibimiz sadece Türkiye içi değil tüm dünyadaki gelişmeler doğrultusunda, güvenilir hizmet ve kazancınızı maksimum değere taşımak icin çözümler üretmektedir. Mil Puan Takas (veriler dahil) piyasada olan tüm kişilerden bağımsızdır. Kodlar ve veriler izinsiz yayınlanamaz. © Copright  Last Update: 17Sep2019. 

MIL PUAN TAKAS WORLDWIDE

Welcome to Mil Puan Takas,

Mil Puan Takas is an elite team of professionals with 11+ years of experience. We have all the knowledge and experience in matters of frequent flyer miles and credit card points. Our goal is to bridge the gap between individuals or businesses with excess rewards points and economy, first or business class travelers.

We work carefully and diligently using the most technologically innovative solutions to secure the information of our customers. Your information is always kept confidential. Mil Puan Takas is one of the top leading mileage brokers in Turkey. 

 

Remember our reps are always on standby to help you with whatever you might need in Turkey.  Give us a call or shoot us an email if you have any additional questions.

TL BAZINDA MIL ORAN TABLOSU

ASYA

AVRUPA

AMERIKA

UZAKDOGU

Bildirim:

Listelenmiş olan oranlar dönemsel olarak değişkenlik gösterebilir. Online Global Seyahat Çözüm olarak her zaman ilk hedefimiz, en iyi oranı sizler için yakalamaktır. Web sitemiz kullanılmış olmayan, ödül milleri ve havayolu millerini güvenli bir şekilde nakletmek için sizin online bir durak yerinizdir. Kredi kartı puanları ve havayolu puanları dünya genelinde altı milyar doların üzerinde ticari hacime sahiptir. Amacımız, bireylerin veya işletmelerin fazladan ödül puanlarını gezginlere sunarak uygun-keyifli bir seyahatı saglamak ve sektördeki  boşluğu kapatmaktır. 

Online Global Seyahat Çözüm Turkiye`de ilk ve tek performans mil broker firmasıdır.

Bu sitede "çerezler" kullanıyoruz. Bir tanımlama bilgisi, sitemize erişiminizi iyileştirmemize ve sitemizi tekrarlayan ziyaretçileri tanımamıza yardımcı olmaktadır. Listede tipografik hatalar kaynaklanabilir. Son olarak, liste harici havayolu ile ilgili lutfen bizimle iletişime geçiniz. 

 KREDİ KARTINIZDA BİRİKEN MİL PUANLARINIZI DEĞERİNDE NAKİTE ÇEVİRMEK İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ.