Mil Puan Takas  aylarca yapmış olduğunuz harcamalarınızın karşılığında kazanmış olduğunuz puanlarınızı değerinde ve sorunsuz bir şekilde nakite çevirmenize olanak sağlar. Uluslararası hizmet veren ekibimiz sadece Türkiye içi değil tüm dünyadaki gelişmeler doğrultusunda, güvenilir hizmet ve kazancınızı maksimum değere taşımak icin çözümler üretmektedir. Mil Puan Takas (veriler dahil) piyasada olan tüm kişilerden bağımsızdır. Kodlar ve veriler izinsiz yayınlanamaz. © Copright  Last Update: 17Sep2019. 

STAR ALLIANCE

28 havayolu ile yıllık ortalama 700 milyon yolcu kapasitesine sahip olup dünyanın en büyük havayolu ittifakıdır. Gümüş ve Altın ödül programı bulunmaktadır. Slogan: The way the earth connects.

VIP (Very Important Person)

Üst düzey devlet yöneticileri, siyasetçi ve bürokratlar bulunmaktadır. Protokol da denilmektedir. Başbakanlık tarafından listelenen kamu kuruluşlarının önde gelen yöneticileride VIP salonundan yararlanabilmektedirler.

First Class (Aviation)

Uçak seyahatinin zirve noktası, ünlülere ve süper zenginlere hitap eden first class seyahattir. Business class’ın sunduğu tüm imkanların altın tepside sunulmuş halidir. En önemli fark ise tamamen size ait suit oda da uçuş yapmaktır.

SKYTEAM

​20 havayolu ile yıllık ortalama 600 milyon yolcu kapasiteli havayolu ittifakıdır. 4 adet Çin Halk Cumhuriyetine ait havayoluna sahiptir. Dünya genelinde 636 adet Lounge hizmeti vermektedir. Slogan: Caring more about you.

CIP (Commercial Important Person)

Ticari önemi olan kişilerdir. CIP salonundan iş adamları, devlet sanatçıları, sanatçılar, tur operatörlerinin yolcuları, havayolu şirketi tarafından CIP olarak onaylanan yolcular ve özel izinli olanlar yararlanabilirler.

Business Class (Aviation)

Business class  tam yatar poziyona gelen koltuklar, özel menü seçenekleri olarak sıralanabilir. Uçuş süresince harika hizmet ve rahatlık hissedip burası kesinlikle bambaşka bir yer diyerek kendinizi özel hissedeceğiniz sınıftır.

ONE WORLD

15 havayolu ile yıllık ortalama 530 milyon yolcu kapasiteli havayolu ittifakıdır. Dünyanın en iyi havayolu olan Qatar Airways 2013'de üye olmuştur. Slogan: An alliance of the world's leading airlines working as one.

GATE (Havalimanı Yolcu Kapısı)

Havalimanlarının normal giriş kapılarıdır. Tüm yolcular, ziyaretçiler, personeller kısacası tüm halkın kullandığı yüksek güvenlikli giriş kapılarıdır. Giden ve gelen olarak 2  adet giriş çıkış kapısı bulunmaktadır.

Economy Class (Aviation)

Koltuk genişliği ve koltuk araları (bacak mesafesi) olmak üzere ekonomi sınıfı kendi içinde farklılıklara sahiptir. Dikkat çeken diğer faktör ise uçuş esnasındaki hizmet kalitesidir. Uçuş mesafesine göre koltuk özellikleri (uçak) değişmektedir.

Skytrax bir uçuş araştırma servisidir. Ticari havayolları için araştırmalar ve değerlendirmeler yapmaktadır. En iyi kabin kadrosu, en iyi havayolları, en iyi dinlenme salonu ve diğer unsurları online oylama ile  tespit eder.

SKYTRAX

IATA

International Air Transport Association Tüm dünya insanlarının yararı için güvenli, düzenli ve ekonomik hava ulaşımının yaygınlaştırılması, hava ticaretinin geliştirilmesi amacıyla havayolları arası bir kurulmuş olarak 1945 yılında Küba'da kurulmuştur.

Seat Expert

Dünya genelindeki tüm uçuşların detaylı uçak koltuk haritalarını ve oturma planlarını gösterir. Görsel olarak sunulan oturma planında uçuştan önce kişilere tavsiye sağlar.İyi bir koltuk alma şansınızı arttırmak için öneriler sunmaktadır.

SEKTÖRDEN KAZANDIĞIMIZI SEKTÖRLE PAYLAŞIYORUZ..!

Bizim için sosyal sorumluluk kavramı kısaca, iş gücü olan her alanda bulunduğu ortamı koruma ve geliştirme konusundaki yükümlülükleri üstlenmektir. Doğal çevreyi koruma; insanların tercihlerini dikkate alarak kaliteli ve güvenli ürünler sunma; herkesin temel hak ve özgürlüklerine saygı gösterme; kişilerin haklarını koruyacak ve yatırımları kazançlı kılacak bir şekilde yönetme; doğru bilgi sunma olarak sıralayabiliriz. Yapmış olduğumuz her işte sorumluluğumuzun bilincinde hareket etmekteyiz. Mil Puan Takas olarak  bizler  kazanmak  yerine,  kazanılanları paylaşmak adına  sizlerle  beraberiz.  Çoğu  insan  başarıyı  kazanım olarak görür oysa başarı paylaşmakla  başlar.  Paylaştığımız  bizimdir biriktirdiğimiz  değil. Herkesi bu konuda  sorumluluk  almaya davet ediyoruz.

 KREDİ KARTINIZDA BİRİKEN MİL PUANLARINIZI DEĞERİNDE NAKİTE ÇEVİRMEK İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ.