Mil Puan Takas  aylarca yapmış olduğunuz harcamalarınızın karşılığında kazanmış olduğunuz puanlarınızı değerinde ve sorunsuz bir şekilde nakite çevirmenize olanak sağlar. Uluslararası hizmet veren ekibimiz sadece Türkiye içi değil tüm dünyadaki gelişmeler doğrultusunda, güvenilir hizmet ve kazancınızı maksimum değere taşımak icin çözümler üretmektedir. Mil Puan Takas (veriler dahil) piyasada olan tüm kişilerden bağımsızdır. Kodlar ve veriler izinsiz yayınlanamaz. © Copright  Last Update: 17Sep2019. 

Online Global Seyahat Çözüm çalışanlarımızın her biri en az 11 yıllık deneyime sahip; sektörü ve piyasaları yakından takip eden proaktif kişilerden oluşmaktadır. Ekibimiz dinamik yapısı ve yenilikçi yaklaşımı ile  hizmet vermektedir.


"En yeni hizmet ve değişen global teknolojileri kullanarak dünya standartlarında çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan ekibimiz Türkiye’de online global seyahat çözüm hizmeti vermektedir.  Operasyonel mükemmeliyet ile özel durumlara özel çözümler üreten, hem uluslararası alanda hem de Türkiye'de hizmet veren bir çok firma ile entegreli bir şekilde çalışmaktayız.

Fatura ödeme noktası, elektronik ürün satışı veya teknik servis değiliz. Mil Puan Takas işlemini cep telefonu-tablet vb ürünler ile değil, hesabınıza nakit ödeme olarak yapmaktayız. Böylelikle kusurlu ürün veya garanti süresi gibi can sıkıcı durumlarla karşılaşmamış olursunuz. Mevcut değerlerden maksimum fayda sağlamak ve kazanımları üst seviyeye taşımak suretiyle ekibimiz sizlere her daim yeni çözümler geliştirmeye devam etmektedir. Bizim için öncelik her zaman güven'dir. Güven duymadığımız kişilerle işlem yapmamaktayız. Hedefimizin zirvesinde; profesyonel hizmet ve sıfır risk faktörü yer almaktadır. 

 

Amacımız, bireylerin veya işletmelerin fazladan ödül puanlarını gezginlere sunarak uygun-keyifli bir seyahat sağlamak ve sektördeki  boşluğu kapatmaktır. 

Online Global Seyahat Çözüm Platformu

 KREDİ KARTINIZDA BİRİKEN MİL PUANLARINIZI DEĞERİNDE NAKİTE ÇEVİRMEK İÇİN DOĞRU YERDESİNİZ.